2 Haziran 2010 Çarşamba

STARDOLL BEDAVALARI HARİKA(DENEMELİSİNİZ)
SLMM.!! İŞTE SİZE ÇOK GÜZEL STARDOLL HEDİYELERİİ ::::
STARDOLL BİLGİNİ SELCAN


gitar ve 2 model

myproxy.ca ya gidin uyelık girişi yap ve sinemaya git gitar ve bebekler suitinde:)

STAR
PUANI İLE GELECEKLERpost gard çanta sırrı

1.myproxy.ca ya git
2.www.stardoll.com/cinema/ yaz bosluğa
3.üye girişi yap izle postgard filmini çanta suitinde :)
hanna montana 4 trailer
Proxy ayarlarını değiştir (araçlar- bağlantılar- proxy)
port 88.208.222.14
port 80128.232.103.203
port 3124195.72.190.236
port 80
kullanabileceğin portlar yukarıda yazıyor ayarları değiştirdikten sonra aşagıdaki lınke git
http://www.stardoll.com/en/clubs/home.php?id=1350765
izle Trailer 4stardoll magazine yeni sekme "yarısma " günün talihlilerini ve kazann elbiseleri buradan takıp edebilirsiniz artık :)


yeni tasarım
stardoll tasarıma yeni 5 stardolarıyla alabılecegimiz ve renklerini belırleyebileceğimiz bir elbise geldi
school time :D
stardollda okul zamanııı forma giymeyi sevenler yeni kıyafetlere baylıcak :)YENİ BEDAVA AMA SÜRESİ GEÇMİŞ OLABİLİR :D1.myproxy.ca adresine git.2.Beyaz çubuğahttp://stardoll.com/en/clubs/home.php?id=1469788 yaz.3.Adrese git.4.Üye girişi yap.5.Kulübe üye ol.Önce para,sonra tişört,sonra poster veee en son çanta!!!
lk önce http://www.daveproxy.co.uk/ sitesine gir.sonra alttaki boşluğa w w w . b o o m e r a n g t v . c o . u k / a w a r d s / p e t - a w a r d s / i n d e x . j s p ? u s e r i d = yaz.ama aralarında boşluk bırakma.yazdıktan sonra enter a basma. Eşittir(=) işaretinin yanına kullanıcı ID ını yani kullanıcı numaranı yaz.Sonra UPLOAD A VİDEO şıkına tıkla.1STEP TE GÖZAT a basıp bi resim gönder.2STEP TE o kare kutucuğu işaretle ve 3STEP TE yanda yazılı SEND IT yazısına tıklayıp ilerle.sonP E T NAME yazan yerin altına bir ad yazın.mesela ‘damlahannah’ gibi.MY PET İS THE diyen yerin altında da bir kutucuk işaretle.kafadan at. I THİNK MY PET SHOULD WİN BECAUSE yazan yerin altına da kafadan ingilizce bir şeyler yazın.alttaki ilerleme tuşuna tıklayın.bende x die gözüküo ama sizi bilmem.Sonra karşınıza bir üyelik formu çıkacak.orada da herşeyi kafadan atın.sonra da gerçek stardolldan evinize gidip bakın.Hediye paketinde !
BEDAVA MAYO sırrıKullanıcı numaranı aşağıdaki linkin sonuna ekle, gittiğin sitedeki formu doldur submite bas, mayokini ve hasır şapkan suitinde..Gerçekten çok hoş. Daha evvel böyle yeşil elbise almıştık hatırlarsınız. =)KULLANICI numaranızı hesabım (şifremi deiştir v.s) bölümünden bulabilirsiniz.www.simple.co.uk/stardoll/?u=Bu linki adres çubuğuna yapıştır ve sonuna kullanıcı numaranı ekle, simple sitesinde formu doldur submite bas.formu sallayın onaylanması gerkmio sora kapatyın sayfayı açın suitinizde...Bedava psp ve gitar tshirt
1.myprox.ca
2.bosluga stardoll.com yaz
3.giriş yap
4. anasayfada mor psp resmi var ona tıkla biraz bekle esyalar suitinde

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder